KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941017
nr 1594 1017
1700 / 1800-tal, Maria bebådelse. Ej signerad. Olja på duk, 44x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x41 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:43:16
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
- Klassiska
29 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska